salon łazienek Bydgoszcz

Salon łazienek Bydgoszcz – Sprawdź, ile zapłacisz za projekt!

Remont łazienki jest bardzo czasochłonny oraz kosztowny. Najczęściej, gdy remontujemy łazienkę chcemy zrobić to raz a porządnie i mieć spokój na następnych kilkanaście lat. Zauważyć można, że podejście Polaków również zmieniło się w kwestii remontu łazienki na przełomie ostatnich lat.

Łazienka jest czymś więcej …

Niegdyś każdemu zależało, aby zrobić to przede wszystkim tanio i mieć spokój. Dzisiaj jako naród jesteśmy mądrzejsi i poszliśmy w stronę jakości. Przeciętny, kompleksowy remont łazienki to wydatek rzędu 6-12 tysięcy złotych (w zależności od wielkości łazienki).

Wydając tak duże pieniądze, chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik a sama łazienka była oazą spokoju. W dzisiejszych czasach łazienka to coś więcej jak tylko pomieszczenie, w którym załatwiamy swoje potrzeby. Statystycznie w łazience spędzamy sporo czasu, jest to miejsce odpoczynku, relaksu a nawet często miejsce, w którym mamy możliwość zastanowić się nad problemami dnia codziennego.

salon Bydgoszcz

Ile średnio kosztuje projekt łazienki w Bydgoskich salonach łazienkowych?

Na koszt projektu ma wpływ wiele czynników. Postaram się opisać kilka najważniejszych jakie mają wpływ na cenę.

  • Renoma salonu łazienkowego – w Bydgoszczy są salony, które cieszą się ogromnym uznaniem i są na rynku kilkanaście lat. Pracujący tam projektanci wykonali setki projektów a ich sława najczęściej roznosi się pocztą pantoflową. W renomowanym salonie zapłacimy dużo więcej za projekt łazienki niż w małych salonie, często rozpoczynającym swoją działalność
  • Wielkość łazienki – Oczywista sprawą jest, że pobierając opłatę od metra projektowanej łazienki cena będzie różna dla małej łazienki w bloku a dla dużego salonu łazienkowego. W przypadku małych pomieszczeń łazienkowych, najczęściej projektanci pobierają opłatę za stworzenie projektu a nie za metr kwadratowy.
  • Stopień trudności aranżacji – Wymagający klient z własną, często wygórowaną wizją musi zapłacić więcej. Nietypowe materiały, kształt łazienki – to wszystko przekłada się na ostateczną cenę a projekt łazienki

Darmowy projekt łazienki

Znaleźć można również salon łazienkowy w Bydgoszczy, który wykona projekt łazienki gratis, w przypadku, jeżeli w tym salonie dokonasz kompleksowych zakupów. Jest to bardzo ciekawa propozycja, ponieważ coraz częściej salony łazienkowe posiadają ceny internetowe a zakup wyposażenia jest konieczny, jeśli chcemy myśleć o remoncie.

W takim rozwiązaniu za wyposażenie płacimy zbliżoną kwotę do najtańszych cen internetowych a projekt, który jest gratis generuje sporą oszczędność dla klienta. Salony łazienkowe zatrudniają etatowo projektantów a ich zarobek to marża ze sprzedaży wyposażenia łazienki.