nowoczesna łazienka

Łazienka niczym SPA

We współczesnym świecie  wciąż „atakowani” jesteśmy zewsząd  bodźcami, wciąż gdzieś pędzimy nie mając zupełnie czasu na prawdziwy wypoczynek. Dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy regeneracji, wytchnienia i odpoczynku. A najlepiej jest korzystać z formy relaksu w zaciszu własnego domu. W tym celu coraz więcej osób przekształca swoje łazienki w takie, które stają się namiastką prawdziwego SPA. Podpowiadamy jak to zrobić!

wanny do łazienki

Wanna czy kabina prysznicowa?

Chociaż kabiny prysznicowe są niezwykle praktyczne, to jednak w łazience niczym SPA powinna znaleźć się wanna. To właśnie w niej można wziąć długą, gorącą, relaksującą kąpiel pełną aromatycznej piany. Ważne jest też światło. Na czas naszego relaksu możemy zastąpić ostre, jasne światło – świecami. Dobrze jest też włączyć relaksującą muzykę i …cieszyć się tą chwilą!

Sklep z wannami – https://www.nanolazienki.pl/Wanny-c4

Oczywiście do takiej relaksacji najlepsze będą wanny wykonane z konglomeratu lub akrylu. Materiały te są ciepłe i nie powodują nagłego schłodzenia wody. Dzięki temu gorąca kąpiel będzie dłuższa.

W przypadku gdy nie mamy miejsca na wannę, można też zmienić nieco posiadaną przez nas kabinę, montując w niej np. panel natryskowy, który posiada funkcje hydromasażu. Hydromasaż taki ma nie tyko wpływ na poczucie relaksacji, ale także i ma prozdrowotne właściwości i jest idealny na wiele dolegliwości.

Wanny z chromoterapią i systemem hydromasażu

Chcąc zaaranżować łazienkę spełniającą funkcję SPA, można zdecydować się na zakup luksusowych wanien, które wyposażone są w dodatkowe funkcjonalności, lub dobrać do nich opcję chromoterapii. W ofercie producentów znajdują się chromoterapię 8 , 6  i 4 diodowe. Oczywiście im więcej diod tym lepiej.

Diody świecą się w różnych kolorach i przez to wpływają na nasz organizm, na nasze samopoczucie. Nie tylko mogą wspomóc walkę z wieloma dolegliwościami, ale także mają korzystny wpływ na psychikę i nasze samopoczucie. Chromoterapia jest więc doskonałym rozwiązaniem dla każdego! W naszym sklepie dostępnych jest kilka systemów chromoterapii diodowej marki Excellent.